aktualności
2017-03-03

Xiamen Fair Stone 2017

Xiamen Fair Stone 2017
Stary rok zakończylismy swoją obecnością na targach Stone Poznań 2016, którą to imprezę branżową uważamy za udaną. Z roku na rok bowiem zwiększa się liczba wystawców jak i odwiedzających.W nowym roku 2017 nie udało nam się niestety odwiedzić Vitória Stone w Brazylii, ale po raz kolejny polecieliśmy do Chin na Xiamen Fair Stone. Termin wystawy to 6-9 marzec 2017.Ilość wystawców i profesjonalna organizacja z pewnością przyciągnie ogromną ilość gości. My natomiast cieszymy się, że ponownie możemy wziąć udział w tak wspaniałej imprezie.
2016-03-18

Stone Xiamen Fair

Stone Xiamen Fair
Międzynarodowe Targi Kamieniarskie w Xiamenie, które odbyły się 6-9 marca 2016 to jedna z największych imprez branżowych na świecie. Wystawa przyciągnęła do siebie ogromną ilość wystawców i odwiedzających.Targi w Xiamen rozwijają się w błyskawicznym tempie. Natomiast poziom organizacyjny imprezy zasługuję na wysokie uznanie.Tegoroczna edycja Xiamen Stone Fair to najbogatszy program branżowy. Kamień z całego świata prezentowany był w formie bloków, płyt, rzeźb, fontann, kamienia ogrodowego, mozaiki itp. Równie liczne były propozycje wszelkiego rodzaju maszyn, głównie obrabiarki CNC, narzędzia diamentowe i laserowe. Jednym słowem całość warta zainteresowania, chociażby ze względu na konkurencyjną cenę.
2016-02-23

Stone Fair

Stone Fair
W dniach od 16 do 19 lutego odbyła się jedna z największych imprez sektora kamieniarskiego w Ameryce Łacińskiej. Wystawa przyciągnęła wiele miejscowych, jak i międzynarodowych firm.Dużym zainteresowaniem cieszyły się dekoracyjne granity, marmury oraz łupki pochodzące z krajowych złóż.To najszersza i najbardziej zróżnichttp://www.anmarstone.pl/img/file/vitoria-2016-logo.pngowana oferta na światowym rynku.Mieliśmy okazję odwiedzić Vitória Stone Fair i byliśmy pod wielkim wrażeniem.
2015-11-12

Stone

Stone
Targi Kamienia we Wrocławiu za nami, a przed nami kolejna branżowa impreza w Poznaniu. Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w Targach Branży Kamieniarskiej STONE, które odbędą się w Poznaniu w terminie 18-21 listopada 2015.
2015-09-08

Jesienne Targi Branży Kamieniarskiej

Jesienne Targi Branży Kamieniarskiej
Jesienne Targi Branży Kamieniarskiej KAMIEŃ to najstarsze targi branży kamieniarskiej w Polsce.Kolejna edycja: 5 – 7 listopada 2015, Wrocław, Hala Stulecia. WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM ORAZ PAŃSTWU, KTÓRZY ODWIEDZILI NASZE STOISKO NA TARGACH WE WROCŁAWIU SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
2015-09-05

Marmoracc

Marmoracc
Marmomacc 2015 Międzynarodowe Targi Kamienia i Informatyki - Stone Fair
2015-05-16

Stone+tec

Stone+tec
Największe targi kamienia w Niemczech. Dawniej równie ważne jak Marmomacc, przedstawiały przede wszystkim ofertę producentów maszyn i narzędzi. Obecnie dużą część zajmują stoiska firm oferujących gotowe produkty z kamienia. Uczestnictwo w targach to podstawa do wejścia na rynek kamieniarski naszych zachodnich sąsiadów lub podkreślenia swojej obecności.
2015-03-06

Xiamen Stone Fair

Xiamen Stone Fair
Materiały i narzędzia z Chin stają się u nas coraz bardziej popularne. Targi w Xiamen, kamieniarskim centrum Chin, to największa impreza kamieniarska w Państwie Środka i doskonały sposób na zapoznanie się z ofertą producentów, nawiązanie kontaktów handlowych i obalenie stereotypów związanych z chińskim kamieniem i kamieniarstwem.
2014-11-19

Zaplanuj swój pobyt na Targach STONE

Zaplanuj swój pobyt na Targach STONE

Pierwszych 300 zwiedzających (zarejestrowanych on-line) ma możliwość otrzymania zaproszenia na Wieczór branżowy targów STONE.

2014-11-06

Targi KAMIEŃ 2014

Targi KAMIEŃ 2014

Po o pięciu latach przerwy targi branży kamieniarskiej powracają do Wrocławia. Ostatnia edycja targów Kamień, jeszcze przed połączeniem z poznańskimi targami Stone w 2009 r., zgromadziła 270 wystawców i blisko 9000 zwiedzających.

 

logowanie   SitePromotor